Jan Havlíček
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Keramika Chlumčany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 454 (ø 37,83) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Dobřany - Chlumčany | 0:2 (0:1) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.08. 18:00 | Chlumčany - Rokycany B | 1:1 (0:1) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Horažďovice - Chlumčany | 1:2 (0:2) | 59 | 59 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:30 | Chlumčany - Stříbro | 1:2 (1:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Mladotice - Chlumčany | 2:1 (1:1) | 69 | 69 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Chlumčany - Košutka | 1:4 (1:3) | 64 | 26 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 12:30 | Bolevec - Chlumčany | 4:2 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Chlumčany - Švihov | 1:1 (0:1) | 45 | 45 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 16:00 | Stod - Chlumčany | 1:2 (0:2) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 10:30 | Chlumčany - Radnice | 1:4 (1:3) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 15:30 | Sušice - Chlumčany | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | Chlumčany - Nepomuk | 0:2 (0:2) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Chlumčany - Lhota | 0:1 (0:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 7 | 339 (ø 48,42) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 22 | 1090 (ø 49,54) | 2 (ø 0,09) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 6 | 460 (ø 76,66) | 2 (ø 0,33) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 18 | 1189 (ø 66,05) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,22) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 210 (ø 70,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 23 | 1642 (ø 71,39) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 3 | 52 (ø 17,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 19 | 1453 (ø 76,47) | 8 (ø 0,42) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 24 | 1770 (ø 73,75) | 10 (ø 0,41) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 226 (ø 75,33) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 83 (ø 83,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 12 | 881 (ø 73,41) | 22 (ø 1,83) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 4 | 253 (ø 63,25) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 24 | 1962 (ø 81,75) | 24 (ø 1,00) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 7 | 457 (ø 65,28) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 24 | 1933 (ø 80,54) | 26 (ø 1,08) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 27 | 2161 (ø 80,03) | 9 (ø 0,33) | 5 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
| Plzeňský | Baráž | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 1934 (ø 80,58) | 11 (ø 0,45) | 8 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,25) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 260 (ø 86,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




