Tomáš Dostálek

2026-2027

TJ Svídnice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Svídnice
2022-2023 MFK Chrudim
2021-2022 SK Vysoké Mýto
2020-2021 MFK Chrudim
2020-2021 FK Varnsdorf
2016-2017 MFK Chrudim
2014-2015 FK Pardubice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | Chrudim | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
386 (ø 77,20) 5 (ø 1,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Krouna - Svídnice 1:7 (1:3) 90 2 0 0 ano
15.08. 17:00 Svídnice - Luže 7:1 (3:1) 90 1 0 0 ano
22.08. 17:00 Holetín - Svídnice 4:3 (2:2) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Kameničky - Svídnice 8:0 (2:0) 61 61 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Hr. Týnec - Svídnice 6:5 (4:3) 55 55 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 5 386 (ø 77,20) 5 (ø 1,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 23 1907 (ø 82,91) 13 (ø 0,56) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 15 672 (ø 44,80) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 14 813 (ø 58,07) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 26 2196 (ø 84,46) 3 (ø 0,11) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
2. Liga 3 69 (ø 23,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize C 15 921 (ø 61,40) 4 (ø 0,26) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
2. Liga 13 361 (ø 27,76) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
2. Liga 25 1622 (ø 64,88) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
2. Liga 23 1549 (ø 67,34) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 3 245 (ø 81,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 34 2563 (ø 75,38) 10 (ø 0,29) 5 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,08)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 34 2397 (ø 70,50) 3 (ø 0,08) 1 (ø 0,02) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 3 224 (ø 74,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 5 433 (ø 86,60) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 4 340 (ø 85,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25)