Luboš Wedlich
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK HOŠEK Robousy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 127 (ø 15,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 14:00 | Robousy - Nemyčeves | 11:0 (4:0) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:00 | Jičíněves - Robousy | 1:4 (0:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 17:00 | Robousy - Chomutice | 4:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Libáň - Robousy | 0:3 (0:2) | 8 | 82 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 14:00 | Robousy - Hořice B | 3:1 (2:1) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Milíčeves - Robousy | 0:3 (0:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 13:30 | Robousy - St. Paka | 6:0 (4:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Miletín B - Robousy | 0:1 (0:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 13:00 | Robousy - Dětenice | 2:1 (0:1) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne |
Královéhradecký | Jičín | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Žeretice - Robousy B | 3:4 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:45 | Podhradí B - Robousy B | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 14:00 | Sobotka B - Robousy B | 1:10 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 17:30 | Robousy B - Kopidlno C | 6:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Libuň - Robousy B | 4:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Robousy B - Češov | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 13:30 | Lužany B - Robousy B | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 12:30 | Robousy B - Žeretice | 7:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Robousy B - Podhradí B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 6 | 89 (ø 14,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 12 | 508 (ø 42,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 20 | 1351 (ø 67,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 22 | 1814 (ø 82,45) | 4 (ø 0,18) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 21 | 1715 (ø 81,66) | 3 (ø 0,14) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 20 | 1717 (ø 85,85) | 4 (ø 0,20) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 8 | 654 (ø 81,75) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 5 | 430 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 21 | 1737 (ø 82,71) | 3 (ø 0,14) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 20 | 1741 (ø 87,05) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 18 | 1387 (ø 77,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 20 | 1755 (ø 87,75) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. G | 9 | 788 (ø 87,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |




