Martin Buriánek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Borovany |
| 2025-2026 | FK SDH Vráž |
| 2019-2020 | TJ Borovany |
| 2018-2019 | TJ Sokol Bernartice |
| 2018-2019 | TJ Borovany |
| 2017-2018 | TJ Sokol Bernartice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Bernartice |
| 2014-2015 | TJ Sokol Bernartice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Kovářov B - Borovany | 6:1 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | Borovany - Hrazánky | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Čimelice B - Borovany | 5:3 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | Borovany - Král. Lhota | 2:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Borovany - Albrechtice B | 3:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Milenovice - Borovany | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Oslov - Borovany | 4:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | Borovany - Božetice B | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Vráž - Borovany | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.10. 10:00 | Záhoří B - Borovany | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:15 | Borovany - Krč | 6:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 4 (ø 0,23) | 9 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 5 (ø 0,33) | 6 (ø 0,40) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 4 (ø 0,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 497 (ø 41,41) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 19 | 769 (ø 40,47) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 423 (ø 52,87) | 3 (ø 0,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 68 (ø 13,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 7 | 565 (ø 80,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 5 | 124 (ø 24,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




