Martin Doubek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | Sokol Sezimovo Ústí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 349 (ø 38,77) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.08. 18:00 | S.Ústí - D. Dvořiště | 1:2 (1:0) | 82 | 82 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 17:00 | S.Ústí - Dražice | 0:4 (0:1) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 15:00 | Protivín - S.Ústí | 1:0 (0:0) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.08. 17:45 | S.Ústí - Olešník | 3:3 (0:2) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 10:30 | J. Hradec - S.Ústí | 7:1 (2:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.09. 17:30 | S.Ústí - Osek | 1:3 (1:1) | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.09. 17:00 | Strunkovice - S.Ústí | 1:0 (0:0) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 10:15 | Mirovice - S.Ústí | 5:1 (4:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | S.Ústí - Zl. Koruna | 2:2 (1:1) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 16:00 | Březnice - S.Ústí B | 2:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 15:00 | Řepeč/Opařany - S.Ústí B | 2:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Borotín - S.Ústí B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Větrovy B - S.Ústí B | 2:4 (2:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | S.Ústí B - Radětice | 8:2 (3:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 7 | 275 (ø 39,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 25 | 1203 (ø 48,12) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 1168 (ø 43,25) | 5 (ø 0,18) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 20 | 1258 (ø 62,90) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 19 | 1478 (ø 77,78) | 19 (ø 1,00) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 3 | 107 (ø 35,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 19 (ø 1,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 4 | 340 (ø 85,00) | 3 (ø 0,75) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 10 | 587 (ø 58,70) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 5 | 306 (ø 61,20) | 6 (ø 1,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 20 | 1191 (ø 59,55) | 13 (ø 0,65) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,20) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 12 | 1068 (ø 89,00) | 11 (ø 0,91) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 7 | 241 (ø 34,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 19 | 1580 (ø 83,15) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 11 | 793 (ø 72,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 10 | 349 (ø 34,90) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 7 | 439 (ø 62,71) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 173 (ø 43,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




