Petr Kaššai

2026-2027

TJ Hrozňatov

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2023-2024 TJ Hrozňatov
2022-2023 FC Milhostov
2014-2015 TJ Hrozňatov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 14:00 Teplá B - Hrozňatov 2:5 (0:1) 90 1 0 0 ano
23.08. 10:30 Hazlov - Hrozňatov 6:2 (3:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 10:30 Hrozňatov - Tři Sekery 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 14:00 Fr.Lázně B - Hrozňatov 7:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 10:30 Hrozňatov - V. Hleďsebe 2:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 St.Voda - Hrozňatov 5:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 10:30 Hrozňatov - M. Lázně 5:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
04.10. 10:30 Hrozňatov - Teplá B 5:2 (2:1) 90 1 0 0 ano
11.10. 10:30 Hrozňatov - Hazlov 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 14 1113 (ø 79,50) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 21 1865 (ø 88,80) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 17 1530 (ø 90,00) 4 (ø 0,23) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 23 2050 (ø 89,13) 7 (ø 0,30) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 12 951 (ø 79,25) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 7 630 (ø 90,00) 7 (ø 1,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G 11 872 (ø 79,27) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 26 2314 (ø 89,00) 9 (ø 0,34) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 33 2970 (ø 90,00) 25 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 14 1260 (ø 90,00) 11 (ø 0,78) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G 14 1258 (ø 89,85) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 7 614 (ø 87,71) 7 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)