Vladislav Trňák
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | Spartak Slatiňany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 88 (ø 88,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Slatiňany - Zámrsk | 6:2 (4:1) | 88 | 88 | 0 | 1 | 0 | ano |
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 421 (ø 70,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Holetín - Slatiňany B | 5:2 (2:2) | 36 | 54 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.08. 17:00 | Slatiňany B - Nasavrky | 3:0 (1:0) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Slatiňany B - Chrast | 2:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Svídnice - Slatiňany B | 1:3 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Slatiňany B - Křižanovice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Svratouch - Slatiňany B | 5:2 (4:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 1 | 88 (ø 88,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 3 | 151 (ø 50,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 5 | 256 (ø 51,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 18 | 1557 (ø 86,50) | 7 (ø 0,38) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 4 | 218 (ø 54,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 16 | 1298 (ø 81,12) | 4 (ø 0,25) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 12 | 972 (ø 81,00) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 7 | 551 (ø 78,71) | 8 (ø 1,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 22 | 1871 (ø 85,04) | 5 (ø 0,22) | 14 (ø 0,63) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 15 | 1278 (ø 85,20) | 8 (ø 0,53) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 2 | 31 (ø 15,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 9 | 734 (ø 81,55) | 6 (ø 0,66) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 9 | 379 (ø 42,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 5 | 129 (ø 25,80) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 18 | 1363 (ø 75,72) | 7 (ø 0,38) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 20 | 1289 (ø 64,45) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 6 | 464 (ø 77,33) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 21 | 1027 (ø 48,90) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | Okresní přebor | 10 | 713 (ø 71,30) | 11 (ø 1,10) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 25 | 1704 (ø 68,16) | 4 (ø 0,16) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A | 9 | 720 (ø 80,00) | 14 (ø 1,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 4 | 335 (ø 83,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




