Jan Koblasa

2026-2027

Spartak Slatiňany

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 Spartak Slatiňany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
530 (ø 58,88) 1 (ø 0,11) 4 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Třemošnice - Slatiňany 5:0 (2:0) 30 60 0 0 0 ne
22.08. 17:00 Slatiňany - Zámrsk 6:2 (4:1) 83 83 1 1 0 ano
29.08. 17:00 Opatovice - Slatiňany 1:1 (0:1) 63 63 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Slatiňany - L. Bohdaneč 3:0 (2:0) 55 55 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Slatiňany - Proseč 3:1 (0:1) 56 56 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Polička - Slatiňany 3:0 (2:0) 79 79 0 1 0 ano
27.09. 16:00 Slatiňany - Letohrad B 1:1 (0:0) 56 56 0 1 0 ano
17.10. 15:30 Choltice - Slatiňany 0:1 (0:1) 0 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Slatiňany - Stolany 2:2 (1:0) 46 46 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Jablonné - Slatiňany 6:2 (2:1) 62 62 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 6 366 (ø 61,00) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 14 897 (ø 64,07) 3 (ø 0,21) 6 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 25 1731 (ø 69,24) 12 (ø 0,48) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 21 1359 (ø 64,71) 10 (ø 0,47) 8 (ø 0,38) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 1 63 (ø 63,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 24 1527 (ø 63,62) 17 (ø 0,70) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 1 65 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 21 1347 (ø 64,14) 9 (ø 0,42) 8 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 10 600 (ø 60,00) 1 (ø 0,10) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 9 478 (ø 53,11) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 2 90 (ø 45,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 15 781 (ø 52,06) 3 (ø 0,20) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 24 1020 (ø 42,50) 3 (ø 0,12) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 1 63 (ø 63,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 26 1060 (ø 40,76) 3 (ø 0,11) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | Okresní přebor 5 362 (ø 72,40) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 20 877 (ø 43,85) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 2 125 (ø 62,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 4 279 (ø 69,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)