Michal Strašil
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.2 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Tis |
| 2014-2015 | TJ Šmolovy |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 921 (ø 76,75) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:30 | Jeřišno - Tis B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Tis B - Ledeč B | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:30 | Chotěboř C - Tis B | 2:0 (2:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 16:00 | Tis B - Světlá B | 2:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Leština - Tis B | 4:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:00 | Tis B - Sobíňov | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Keřkov - Tis B | 7:2 (4:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:00 | Tis B - Č. Bělá | 1:2 (1:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:00 | Šmolovy - Tis B | 0:11 (0:6) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.10. 14:30 | Tis B - Habry | 0:5 (0:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Dlouhá Ves - Tis B | 5:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:00 | Tis B - Havl. Brod C | 7:5 (4:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 19.09. 10:00 | Tis C - Rozsochatec B | 4:6 (0:1) | 0 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 6 | 513 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 24 | 1975 (ø 82,29) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 22 | 1811 (ø 82,31) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 12 | 266 (ø 22,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 16 | 1180 (ø 73,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 19 | 1250 (ø 65,78) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,21) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 1793 (ø 77,95) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 5 | 412 (ø 82,40) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 11 | 909 (ø 82,63) | 6 (ø 0,54) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 22 | 1937 (ø 88,04) | 0 (ø 0,00) | 12 (ø 0,54) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 25 | 2082 (ø 83,28) | 0 (ø 0,00) | 12 (ø 0,48) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 22 | 1932 (ø 87,81) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,31) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor | 20 | 1618 (ø 80,90) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,40) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída | 8 | 676 (ø 84,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |




