Petr Motyčka

Datum narození(38 let)
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Bystřian Kunčice
2024-2025 SK Lázně Bohdaneč
2020-2021 FC Libišany
2015-2016 TJ Sokol Živanice
2014-2015 Union 2013

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
330 (ø 66,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Kunčice - Nový HK 2:4 (1:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Nové Město - Kunčice 1:5 (0:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Třebeš B - Kunčice 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Kunčice - Hajnice 1:1 (1:1) 53 53 1 0 0 ano
12.09. 17:00 Předměřice - Kunčice 1:1 (0:0) 0 0 0 0 ne
19.09. 16:30 Kunčice - Cidlina B 4:2 (3:0) 7 7 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 5 330 (ø 66,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 29 2610 (ø 90,00) 4 (ø 0,13) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 1 70 (ø 70,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 23 2070 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 27 2281 (ø 84,48) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 27 2213 (ø 81,96) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 24 2009 (ø 83,70) 6 (ø 0,25) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 9 786 (ø 87,33) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL B 12 915 (ø 76,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 31 2245 (ø 72,41) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 26 2279 (ø 87,65) 2 (ø 0,07) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 28 2336 (ø 83,42) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,14) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 14 717 (ø 51,21) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize C 14 1237 (ø 88,35) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Krajský přebor 2 123 (ø 61,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 11 854 (ø 77,63) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)