Martin Navrátil

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Brankovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
08.08. 14:00 FKD - Brankovice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 15:00 Brankovice - Ivanovice 3:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Brankovice - Rousínov B 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Brankovice - Komořany 0:2 (0:0) 90 0 0 1 ano
18.10. 14:30 Brankovice - Kobeřice 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 10:00 Bučovice - Brankovice 1:4 (1:3) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Brankovice - Křenovice 3:4 (1:3) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 5 (ø 0,22) 9 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 5 (ø 0,25) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 7 (ø 0,35) 7 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 21 1890 (ø 90,00) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 6 (ø 0,30) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 6 345 (ø 57,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 22 1769 (ø 80,40) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)