Jaroslav Navrátil

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Sokol Brankovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1080 (ø 90,00) 1 (ø 0,08) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
08.08. 14:00 FKD - Brankovice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 15:00 Brankovice - Ivanovice 3:2 (2:2) 90 0 1 0 ano
23.08. 16:30 Brankovice - Rousínov B 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 16:30 Račice - Brankovice 0:0 (0:0) 90 0 1 1 ano
06.09. 16:00 Brankovice - Komořany 0:2 (0:0) 0 0 0 0 ne
12.09. 16:00 Pačlavice - Brankovice 7:2 (6:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:30 Brankovice - Křižanovice 1:3 (0:0) 90 0 1 0 ano
27.09. 15:00 Otnice - Brankovice 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Brankovice - Šaratice 2:6 (0:4) 90 0 0 0 ano
10.10. 14:30 Slavkov - Brankovice 9:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Brankovice - Kobeřice 0:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 10:00 Bučovice - Brankovice 1:4 (1:3) 90 1 0 0 ano
01.11. 14:00 Brankovice - Křenovice 3:4 (1:3) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 2 (ø 0,18) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 14 1260 (ø 90,00) 4 (ø 0,28) 7 (ø 0,50) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 4 (ø 0,18) 10 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 3 (ø 0,16) 7 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 18 1620 (ø 90,00) 6 (ø 0,33) 7 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 23 1617 (ø 70,30) 4 (ø 0,17) 9 (ø 0,39) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)