Josef Janovský

2026-2027

TJ Lomnice

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Lomnice
2025-2026 SK Oloví
2018-2019 TJ Lomnice
2018-2019 TJ Sokol Lomnice
2014-2015 TJ Lomnice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
03.10. 16:00 Lomnice - Žlutice 5:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Nejdek - Lomnice 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano

Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 15:00 Lomnice B - Nové Sedlo B 4:6 (3:4) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Loket B - Lomnice B 2:3 (2:3) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 22 1720 (ø 78,18) 6 (ø 0,27) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 14 888 (ø 63,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 21 1684 (ø 80,19) 4 (ø 0,19) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 14 1184 (ø 84,57) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 4 266 (ø 66,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 10 833 (ø 83,30) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 19 1666 (ø 87,68) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | 1.B třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 24 2160 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | 1.B třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 19 1710 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 2 158 (ø 79,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B 1 75 (ø 75,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 24 2160 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Krajský přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)