Jakub Rutrle
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | FK Nejdek |
| 2023-2024 | FC Cheb |
| 2022-2023 | FK Nejdek |
| 2022-2023 | SK Toužim |
| 2014-2015 | FK Nejdek |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Karlovarský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1667 (ø 87,73) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:30 | Březová B - Nejdek | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Nejdek - Nová Role | 2:2 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:15 | Lok. KV - Nejdek | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Nejdek - Teplá | 6:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Nejdek - Kraslice | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Nejdek - Pila | 10:2 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 18:00 | Cheb - Nejdek | 2:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Nejdek - Toužim | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 10:30 | Lipová - Nejdek | 0:11 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.03. 12:30 | Nejdek - Skalná | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Loket - Nejdek | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Nová Role - Nejdek | 1:0 (0:0) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 16:30 | Nejdek - Lok. KV | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Teplá - Nejdek | 3:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Nejdek - Žlutice | 3:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 14:00 | Kraslice - Nejdek | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Nejdek - Plesná | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 10:30 | Pila - Nejdek | 1:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Nejdek - Cheb | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1667 (ø 87,73) | 3 (ø 0,15) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 3 | 224 (ø 74,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 25 | 2250 (ø 90,00) | 3 (ø 0,12) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 6 | 346 (ø 57,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 26 | 2291 (ø 88,11) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 11 | 858 (ø 78,00) | 8 (ø 0,72) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 2 | 76 (ø 38,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 7 | 352 (ø 50,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 1128 (ø 86,76) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 6 | 494 (ø 82,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 2111 (ø 87,95) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 11 | 751 (ø 68,27) | 7 (ø 0,63) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 25 | 2139 (ø 85,56) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 18 | 1482 (ø 82,33) | 12 (ø 0,66) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 24 | 2116 (ø 88,16) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 10 | 714 (ø 71,40) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1627 (ø 73,95) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 6 | 496 (ø 82,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




