Vít Novák
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Moravany |
| 2025-2026 | AFK Opatovice n. L. |
| 2024-2025 | Sparta Dašice |
| 2023-2024 | TJ Sokol Moravany |
| 2023-2024 | Sparta Dašice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Moravany |
| 2018-2019 | TJ Kyje Praha 14 |
| 2017-2018 | Sparta Dašice |
| 2017-2018 | TJ Sokol Moravany |
| 2014-2015 | TJ Sokol Moravany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 988 (ø 89,81) | 9 (ø 0,81) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Býšť - Moravany | 3:5 (2:1) | 88 | 88 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Načešice - Moravany | 0:5 (0:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Moravany - Miřetice | 5:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Moravany - Jehnědí | 8:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Hlinsko B - Moravany | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:00 | Moravany - Městec B | 11:0 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Pardubičky B - Moravany | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | Moravany - D. Újezd B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 13:30 | Chroustovice - Moravany | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Sezemice - Moravany | 4:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Moravany - Dříteč | 7:4 (4:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 5 | 448 (ø 89,60) | 5 (ø 1,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Krajský přebor | 19 | 1126 (ø 59,26) | 1 (ø 0,05) | 8 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 18 | 1579 (ø 87,72) | 5 (ø 0,27) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 10 | 729 (ø 72,90) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 10 | 891 (ø 89,10) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 23 | 1475 (ø 64,13) | 3 (ø 0,13) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 27 | 2411 (ø 89,29) | 1 (ø 0,03) | 11 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 7 | 621 (ø 88,71) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 4 | 270 (ø 67,50) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 5 | 386 (ø 77,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 20 | 1289 (ø 64,45) | 6 (ø 0,30) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 11 | 797 (ø 72,45) | 2 (ø 0,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 9 | 764 (ø 84,88) | 8 (ø 0,88) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 25 | 1905 (ø 76,20) | 7 (ø 0,28) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 4 | 337 (ø 84,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 26 | 2115 (ø 81,34) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




