Tomáš Jedlička

2025-2026

SK Holice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Holice
2024-2025 FK Horní Ředice
2022-2023 AFK Horní Jelení
2019-2020 SK Holice
2018-2019 AFK Horní Jelení
2017-2018 FK Letohrad
2017-2018 AFK Horní Jelení
2014-2015 SK Holice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Pardubický | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14)
07.03. 17:00 Holice - Lanškroun 2:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
15.03. 14:30 Skuteč - Holice 1:4 (1:2) 90 2 0 0 ano
21.03. 17:00 Holice - Mor. Třebová 7:0 (2:0) 90 1 1 0 ano
28.03. 15:00 Přelouč - Holice 2:0 (0:0) 90 0 0 1 ano
26.04. 17:00 Ústí n/O B - Holice 0:2 (0:2) 90 1 0 0 ano
02.05. 17:00 Holice - Rozhovice 1:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
09.05. 17:00 Holice - L. Bohdaneč 4:1 (3:0) 90 1 0 0 ano

Divize C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
230 (ø 46,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 10:30 Kosmonosy - H. Ředice 2:2 (2:2) 61 61 0 0 0 ano
16.08. 10:15 H. Ředice - Trutnov 2:4 (1:2) 64 64 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Náchod - H. Ředice 1:3 (0:1) 25 65 1 1 0 ne
13.09. 10:15 H. Ředice - Mýto 2:0 (2:0) 14 76 0 0 0 ne
20.09. 10:30 Přepeře - H. Ředice 3:0 (1:0) 66 66 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 7 630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14)
Divize C 5 230 (ø 46,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 28 2149 (ø 76,75) 5 (ø 0,17) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 25 2226 (ø 89,04) 22 (ø 0,88) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 13 1157 (ø 89,00) 13 (ø 1,00) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 15 1260 (ø 84,00) 12 (ø 0,80) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 26 2330 (ø 89,61) 12 (ø 0,46) 9 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A 2 99 (ø 49,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 10 897 (ø 89,70) 8 (ø 0,80) 4 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 16 1265 (ø 79,06) 10 (ø 0,62) 7 (ø 0,43) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 25 2239 (ø 89,56) 29 (ø 1,16) 10 (ø 0,40) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 15 863 (ø 57,53) 2 (ø 0,13) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. A 13 1161 (ø 89,30) 14 (ø 1,07) 9 (ø 0,69) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 30 2664 (ø 88,80) 18 (ø 0,60) 9 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 28 2306 (ø 82,35) 13 (ø 0,46) 11 (ø 0,39) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 5 450 (ø 90,00) 6 (ø 1,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)