Pavel Svoboda

2026-2027

SK Šluknov

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Šluknov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Děčín | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Šluknov B - Čes. Kamenice 8:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Šluknov B - D. Poustevna 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 14:00 Šluknov B - Markvartice 12:0 (3:0) 0 0 1 0 ne
26.09. 16:00 Jiřetín - Šluknov B 1:5 (1:3) 90 1 0 0 ano
04.10. 15:30 Šluknov B - H.Podluží 5:4 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 15:30 Rybniště - Šluknov B 1:6 (1:3) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Šluknov B - Benešov 2:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
24.10. 14:00 Jiříkov - Šluknov B 1:3 (1:3) 90 0 1 0 ano
07.11. 13:30 Vel. Šenov - Šluknov B 3:2 (3:2) 90 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 4 (ø 0,40) 6 (ø 0,60) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 3 (ø 0,18) 7 (ø 0,43) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 1 77 (ø 77,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 10 744 (ø 74,40) 1 (ø 0,10) 6 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 15 776 (ø 51,73) 3 (ø 0,20) 7 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 5 (ø 0,31) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 19 1345 (ø 70,78) 3 (ø 0,15) 4 (ø 0,21) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 7 (ø 0,87) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 23 1988 (ø 86,43) 5 (ø 0,21) 7 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 9 669 (ø 74,33) 3 (ø 0,33) 5 (ø 0,55) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 20 1768 (ø 88,40) 3 (ø 0,15) 8 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Ústecký | Děčín | Okresní přebor 13 1101 (ø 84,69) 4 (ø 0,30) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)