Viktor Karafiát

2026-2027

TJ Sokol Lipí

PoziceÚtočník
Průměrná známka7.2

Kariéra

2026-2027 FK Boršov nad Vltavou
2026-2027 TJ Sokol Lipí
2021-2022 FK Boršov nad Vltavou
2014-2015 TJ Slovan Černý Dub

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
15.08. 17:00 Ševětín - Boršov 5:1 (5:0) 0 0 0 0 ne
29.08. 17:00 N.Hrady - Boršov 5:1 (1:0) 0 0 0 0 ne
19.09. 16:30 Boršov - Lišov B 2:4 (0:3) 0 0 0 0 ne

Jihočeský | České Budějovice | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Hrdějovice B - Lipí 5:3 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 15:00 Olešnice - Lipí 0:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
06.09. 15:00 Lipí - Koloděje 1:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 15:00 Pištín - Lipí 2:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:00 Lipí - Dříteň B 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:00 Lipí - H.Stropnice 1:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
04.10. 16:00 K.Újezd B - Lipí 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Lipí - Planá B 1:6 (0:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 7 430 (ø 61,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 5 (ø 5,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 6 453 (ø 75,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 3 270 (ø 90,00) 5 (ø 1,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 3 146 (ø 48,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 10 807 (ø 80,70) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 2 104 (ø 52,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 11 990 (ø 90,00) 7 (ø 0,63) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 4 (ø 0,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 5 (ø 0,33) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 17 1422 (ø 83,64) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,11)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 6 352 (ø 58,66) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 9 803 (ø 89,22) 6 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)