Michal Mrkos
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Záhoří |
| 2024-2025 | FC Semice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Záhoří |
| 2020-2021 | TJ Záhoří |
| 2017-2018 | TJ Sokol Záhoří |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Hrdějovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Záhoří - Čížová B | 5:2 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Hradiště B - Záhoří | 4:5 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Bernartice B - Záhoří | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Záhoří - Putim | 2:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Semice B - Záhoří | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Záhoří - Sepekov B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:15 | Záhoří - Skály | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Chyšky - Záhoří | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Písek | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 14:30 | Oslov - Záhoří B | 4:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Záhoří B - Albrechtice B | 5:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Krč - Záhoří B | 3:3 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 4 (ø 0,25) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 15 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 11 (ø 0,55) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 6 (ø 0,85) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 1084 (ø 83,38) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 37 (ø 37,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 4 | 292 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) |




