Vojtěch Krátký

2026-2027

FK Agria Choceň

PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 SK Zámrsk
2022-2023 FK Agria Choceň
2019-2020 FK Agria Choceň
2014-2015 SK Vysoké Mýto

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Lanškroun - Choceň 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
15.08. 14:00 Choceň - Skuteč 1:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Městec - Choceň 5:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Choceň - Svitavy B 3:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Pardubičky - Choceň 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Choceň - Č. Třebová 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 D. Újezd - Choceň 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Choceň - Rozhovice 3:2 (2:0) 90 0 1 0 ano
03.10. 10:30 Ústí n/O B - Choceň 3:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
10.10. 15:30 Choceň - Holice 1:6 (0:4) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Mor. Třebová - Choceň 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Choceň - Prosetín 7:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Přelouč - Choceň 4:2 (3:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 30 2700 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 25 2204 (ø 88,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,38) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 12 1064 (ø 88,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 7 619 (ø 88,42) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 6 494 (ø 82,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Pardubický | 1.A třída 20 1710 (ø 85,50) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Pardubický | 1.A třída 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)