Lukáš Lízal
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 7.4 |
Kariéra
| 2017-2018 | SK Strakonice 1908 |
| 2014-2015 | TJ Osek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Strakonice - Nýrsko | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Strakonice - Petřín | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Strakonice B - Katovice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Strakonice B - Čkyně | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.09. 19:00 | Hluboká B - Strakonice B | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Strakonice B - Čt.Dvory | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Strakonice B - Bavorov | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Strakonice B - Lhenice | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Křemže - Strakonice B | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Strakonice B - Vodňany | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 25 | 2221 (ø 88,84) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 22 | 1903 (ø 86,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 334 (ø 83,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 23 | 1983 (ø 86,21) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,28) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1892 (ø 86,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 12 | 963 (ø 80,25) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 24 | 2160 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 3 | 116 (ø 38,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 16 | 1280 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 5 | 281 (ø 56,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




