Stanislav Libřický
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Sokol Malšovice |
| 2022-2023 | TJ Spartak Opočno |
| 2022-2023 | FC Slavia Hradec Králové |
| 2019-2020 | SK Libčany |
| 2018-2019 | FC Olympia Hradec Králové |
| 2014-2015 | SK Libčany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Malšovice - Lhota | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 17:00 | Javornice - Malšovice | 2:4 (2:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Malšovice - Kosičky | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Opočno - Malšovice | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Malšovice - Police B | 4:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Třebechovice - Malšovice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Malšovice - Provodov | 5:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Solnice B - Malšovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Malšovice - Vysoká | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Malšovice - Meziměstí | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Teplice - Malšovice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Malšovice - Velichovky | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Rychnov B - Malšovice | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 23 | 2021 (ø 87,86) | 14 (ø 0,60) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 24 | 2146 (ø 89,41) | 20 (ø 0,83) | 11 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 20 | 1618 (ø 80,90) | 13 (ø 0,65) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 24 | 2116 (ø 88,16) | 11 (ø 0,45) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 22 | 1779 (ø 80,86) | 6 (ø 0,27) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 6 | 519 (ø 86,50) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 12 | 881 (ø 73,41) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 8 | 228 (ø 28,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 6 | 450 (ø 75,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.A třída | 13 | 1007 (ø 77,46) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 29 | 2010 (ø 69,31) | 2 (ø 0,06) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 3 | 224 (ø 74,66) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 27 | 2006 (ø 74,29) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 10 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 27 | 2080 (ø 77,03) | 5 (ø 0,18) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 7 | 529 (ø 75,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




