Zbyněk Fatura

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Chvalšiny - H. Planá 1:3 (1:0) 0 0 0 0 ne
30.08. 13:30 H. Planá - N.Ves-Brl. 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Větřní - H. Planá 0:5 (0:2) 0 0 0 0 ne
13.09. 13:30 H. Planá - Velešín 6:1 (3:0) 0 0 0 0 ne
19.09. 16:30 Lipno - H. Planá 3:5 (1:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 13:30 H. Planá - Malonty 2:4 (0:1) 0 0 0 0 ne
03.10. 12:30 Vltavan - H. Planá 11:1 (5:0) 90 0 1 0 ano
11.10. 13:30 H. Planá - Přídolí 5:1 (3:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 1 7 (ø 7,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. A 10 554 (ø 55,40) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 8 506 (ø 63,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | III. třída 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | III. třída 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 6 (ø 0,50) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)
Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C 5 395 (ø 79,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | III. třída 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33)
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 1 25 (ø 25,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)