Rostislav Vaník
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | FC Cheznovice 96 |
| 2023-2024 | TJ Spartak Strašice |
| 2022-2023 | TJ Sokol Dobřív |
| 2022-2023 | TJ Holoubkov |
| 2022-2023 | FC Cheznovice 96 |
| 2014-2015 | FC Cheznovice 96 |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 766 (ø 85,11) | 2 (ø 0,22) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Volduchy B - Cheznovice | 5:6 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Cheznovice - Těškov | 4:1 (3:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Mýto B - Cheznovice | 7:0 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 05.09. 17:00 | Cheznovice - Skomelno | 2:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Cheznovice - Břasy | 3:2 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Hrádek - Cheznovice | 5:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Cheznovice - Dobřív | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:30 | Kakejcov - Cheznovice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Cheznovice - Kozojedy | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 6 | 496 (ø 82,66) | 2 (ø 0,33) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 16 | 1319 (ø 82,43) | 1 (ø 0,06) | 7 (ø 0,43) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 20 | 1693 (ø 84,65) | 6 (ø 0,30) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 12 | 1080 (ø 90,00) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 15 | 1285 (ø 85,66) | 6 (ø 0,40) | 6 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 21 | 1613 (ø 76,80) | 5 (ø 0,23) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 6 | 486 (ø 81,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 3 | 180 (ø 60,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 5 | 372 (ø 74,40) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 9 | 602 (ø 66,88) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 15 | 1144 (ø 76,26) | 5 (ø 0,33) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 10 | 856 (ø 85,60) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 11 | 865 (ø 78,63) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 20 | 1771 (ø 88,55) | 10 (ø 0,50) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | III. třída | 11 | 963 (ø 87,54) | 4 (ø 0,36) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 20 | 1718 (ø 85,90) | 6 (ø 0,30) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




