Pavel Růžek

2026-2027

SK Býšť

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Býšť
2017-2018 TJ Rasošky
2016-2017 SK Smiřice
2016-2017 SK Smiřice
2014-2015 SK Smiřice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
335 (ø 37,22) 4 (ø 0,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 17:00 Býšť - Moravany 3:5 (2:1) 67 67 3 0 0 ano
15.08. 17:00 Dříteč - Býšť 3:3 (3:2) 61 29 1 0 0 ne
23.08. 17:00 Býšť - Sezemice 3:0 (3:0) 7 83 0 0 0 ne
30.08. 17:00 Býšť - Rosice 3:3 (3:2) 15 75 0 0 0 ne
05.09. 17:00 Načešice - Býšť 3:0 (2:0) 63 63 0 1 0 ano
13.09. 17:00 Býšť - Miřetice 2:6 (2:3) 11 79 0 0 0 ne
27.09. 16:00 Býšť - Jehnědí 5:1 (2:0) 7 83 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Hlinsko B - Býšť 2:2 (2:1) 83 83 0 0 0 ano
11.10. 15:30 Býšť - Městec B 2:2 (1:1) 21 69 0 0 0 ne

Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 14:30 Býšť B - Veliny 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 14:30 Býšť B - V. Chvojno 4:5 (2:1) 90 1 0 0 ano
06.09. 17:00 Ostřetín - Býšť B 2:6 (0:2) 90 1 0 0 ano
13.09. 14:30 Býšť B - Roveň B 2:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 13:30 Býšť B - Moravany B 2:5 (0:4) 90 0 0 0 ano
11.10. 13:00 Býšť B - Staré Ždánice 0:6 (0:4) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 6 224 (ø 37,33) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | 1.B třída sk. A 18 963 (ø 53,50) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor 17 1484 (ø 87,29) 6 (ø 0,35) 2 (ø 0,11) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Náchod | III. třída 1 25 (ø 25,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Náchod | III. třída 8 662 (ø 82,75) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Náchod | III. třída 8 667 (ø 83,37) 6 (ø 0,75) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 7 416 (ø 59,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 25 2033 (ø 81,32) 15 (ø 0,60) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 28 2267 (ø 80,96) 4 (ø 0,14) 7 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A 6 464 (ø 77,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,33)