Jakub Křížek
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Sokol Žlutice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Karlovarský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1664 (ø 87,57) | 10 (ø 0,52) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 18:00 | Cheb - Žlutice | 0:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Žlutice - Toužim | 1:0 (1:0) | 90 | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 31.08. 10:30 | Lipová - Žlutice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Žlutice - Skalná | 3:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:30 | Březová B - Žlutice | 2:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Žlutice - Nejdek | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Nová Role - Žlutice | 2:4 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Žlutice - Lok. KV | 7:2 (3:1) | 87 | 87 | 3 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Žlutice - Loket | 1:0 (0:0) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Žlutice - Kraslice | 6:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 11:00 | Plesná - Žlutice | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Žlutice - Pila | 5:0 (2:0) | 64 | 64 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.03. 15:00 | Toužim - Žlutice | 5:1 (4:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.03. 15:00 | Žlutice - Lipová | 3:3 (0:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | Skalná - Žlutice | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Žlutice - Březová B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Nejdek - Žlutice | 3:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Žlutice - Nová Role | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Žlutice - Teplá | 2:4 (1:2) | 86 | 86 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1664 (ø 87,57) | 10 (ø 0,52) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 18 | 1600 (ø 88,88) | 8 (ø 0,44) | 8 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 20 | 1692 (ø 84,60) | 6 (ø 0,30) | 8 (ø 0,40) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 22 | 1758 (ø 79,90) | 11 (ø 0,50) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 15 | 1242 (ø 82,80) | 5 (ø 0,33) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 8 | 690 (ø 86,25) | 4 (ø 0,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 77 (ø 77,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 10 | 798 (ø 79,80) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 19 | 1366 (ø 71,89) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 9 | 550 (ø 61,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 1 | 14 (ø 14,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 8 | 563 (ø 70,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 2 | 156 (ø 78,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 3 | 181 (ø 60,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




