Filip Krpálek

2026-2027

SK Jiřice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 SK Jiřice
2020-2021 Vysočina Petrovice
2018-2019 TJ Lokomotiva Petrovice
2017-2018 TJ Lokomotiva Petrovice
2017-2018 Vysočina Petrovice
2014-2015 Vysočina Petrovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
173 (ø 86,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Speřice B - Jiřice 2:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
15.08. 16:30 Jiřice - Třešť B 0:4 (0:0) 83 83 0 0 0 ano

Vysočina | Pelhřimov | III. třída A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
134 (ø 67,00) 2 (ø 1,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:15 Maraton C - Jiřice B 4:0 (2:0) 44 46 0 1 0 ne
16.08. 16:30 Jiřice B - Hořepník 6:1 (2:1) 90 2 1 0 ano
22.08. 16:30 Plačkov - Jiřice B 1:1 (0:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 2 173 (ø 86,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 2 134 (ø 67,00) 2 (ø 1,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 18 1597 (ø 88,72) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída B 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 5 343 (ø 68,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 10 900 (ø 90,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 5 360 (ø 72,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 10 900 (ø 90,00) 4 (ø 0,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 13 1170 (ø 90,00) 2 (ø 0,15) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 17 1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 15 1322 (ø 88,13) 8 (ø 0,53) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 21 1890 (ø 90,00) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40)