František Mezera

2026-2027

FC Jiskra Hazlov

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FC Jiskra Hazlov
2022-2023 TJ Jiskra Aš
2022-2023 TJ KSNP Sedlec
2014-2015 FC Jiskra Hazlov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 10:30 Hazlov - Hrozňatov 6:2 (3:2) 90 1 0 0 ano
29.08. 17:00 St.Voda - Hazlov 1:1 (1:0) 90 1 1 0 ano
06.09. 10:30 Hazlov - Tři Sekery 1:5 (1:3) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:00 M. Lázně - Hazlov 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 10:30 Hazlov - Fr.Lázně B 2:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
27.09. 14:00 Teplá B - Hazlov 1:4 (1:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 10:30 Hazlov - V. Hleďsebe 5:5 (2:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 10:30 Hrozňatov - Hazlov 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 16 1440 (ø 90,00) 2 (ø 0,12) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.A třída 25 2173 (ø 86,92) 1 (ø 0,04) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 23 2046 (ø 88,95) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 25 2250 (ø 90,00) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,41) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 26 2327 (ø 89,50) 5 (ø 0,19) 6 (ø 0,23) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 24 2150 (ø 89,58) 1 (ø 0,04) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 22 1980 (ø 90,00) 4 (ø 0,18) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G 9 766 (ø 85,11) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)