Miroslav Šálený
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FC Bílé Podolí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1587 (ø 88,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | B.Podolí - Suchdol | 3:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Ostrá - B.Podolí | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | B.Podolí - Č. Brod B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Velim B - B.Podolí | 3:1 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 17:00 | B.Podolí - Pečky | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Kácov - B.Podolí | 5:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | B.Podolí - Zásmuky | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Paběnice - B.Podolí | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | B.Podolí - SKMK | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | B.Podolí - Semice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | TJ Pátek - B.Podolí | 5:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Č. Brod B - B.Podolí | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 16:30 | B.Podolí - Velim B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Pečky - B.Podolí | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | B.Podolí - Kácov | 0:4 (0:3) | 57 | 33 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.04. 17:00 | Zásmuky - B.Podolí | 8:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 15:00 | B.Podolí - Paběnice | 2:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | SKMK - B.Podolí | 6:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | B.Podolí - Jevany | 3:8 (0:5) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 18 | 1587 (ø 88,16) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 25 | 2229 (ø 89,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 5 | 435 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2340 (ø 90,00) | 1 (ø 0,03) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 26 | 2340 (ø 90,00) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kutná Hora | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




