Pavel Frei
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FK Kavalier Sázava |
| 2021-2022 | Dobřejovice |
| 2020-2021 | SK Union Vršovice |
| 2019-2020 | TJ Sokol Měchenice |
| 2018-2019 | SK Union Vršovice |
| 2018-2019 | SK Třebotov |
| 2014-2015 | FC Tempo Praha |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. D
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1100 (ø 68,75) | 2 (ø 0,12) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.03. 15:00 | Sázava - Bohutín | 1:0 (0:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.03. 19:00 | D. Břežany - Sázava | 2:5 (2:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 16:30 | Sázava - N. Knín | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Kunice - Sázava | 6:0 (4:0) | 69 | 69 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Sázava - Dobřejovice | 4:1 (3:1) | 67 | 67 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.05. 17:00 | Sázava - Vlašim B | 2:3 (0:2) | 57 | 57 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 09.05. 10:15 | Vyžlovka - Sázava | 4:3 (3:1) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.08. 17:00 | Spartak B - Dobřejovice | 1:0 (1:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.08. 17:00 | Dobřejovice - Pyšely | 3:1 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 14:00 | Vlašim B - Dobřejovice | 6:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.09. 17:00 | Dobřejovice - Vyžlovka | 2:6 (0:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.09. 16:30 | Dobřejovice - Sázava | 2:0 (1:0) | 46 | 46 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | Milín B - Dobřejovice | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Dobřejovice - Sedlčany B | 3:5 (0:1) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.10. 15:30 | Dobřejovice - Bohutín | 5:1 (2:1) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 19:00 | D. Břežany - Dobřejovice | 0:2 (0:2) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.11. 16:45 | Dobřejovice - N. Knín | 3:5 (2:3) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.11. 14:00 | Kunice - Dobřejovice | 4:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 23.09. 17:30 | Kunice B - Dobřejovice B | 2:2 (1:2) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 16 | 1100 (ø 68,75) | 2 (ø 0,12) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 2 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 19 | 945 (ø 49,73) | 2 (ø 0,10) | 8 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 10 | 396 (ø 39,60) | 1 (ø 0,10) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 7 | 282 (ø 40,28) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 2 | 27 (ø 13,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor | 11 | 850 (ø 77,27) | 7 (ø 0,63) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 7 | 182 (ø 26,00) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. C | 2 | 92 (ø 46,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 4 | 308 (ø 77,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 4 | 263 (ø 65,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 25 | 1234 (ø 49,36) | 3 (ø 0,12) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 6 | 418 (ø 69,66) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 23 | 1383 (ø 60,13) | 10 (ø 0,43) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. B | 3 | 162 (ø 54,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 24 | 1834 (ø 76,41) | 13 (ø 0,54) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 7 | 615 (ø 87,85) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




