Jan Marvan
2026-2027
| Datum narození | (29 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Mirovice |
| 2024-2025 | TJ Sokol Sepekov |
| 2014-2015 | FC ZVVZ Milevsko |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 10:30 | Třeboň - Mirovice | 4:3 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.08. 18:00 | D. Dvořiště - Mirovice | 4:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.09. 17:30 | Mirovice - Semice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Roudné - Mirovice | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.09. 16:45 | Mirovice - Zl. Koruna | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Slavia ČB - Mirovice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 10:15 | Mirovice - S.Ústí | 5:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Dražice - Mirovice | 3:1 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 10:15 | Mirovice - Protivín | 3:4 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 30 | 2700 (ø 90,00) | 4 (ø 0,13) | 8 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,06) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1911 (ø 86,86) | 4 (ø 0,18) | 7 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 1860 (ø 77,50) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 7 | 575 (ø 82,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2322 (ø 82,92) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2306 (ø 88,69) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 634 (ø 70,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 30 | 2342 (ø 78,06) | 4 (ø 0,13) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 1830 (ø 70,38) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 8 | 706 (ø 88,25) | 4 (ø 0,50) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 1952 (ø 72,29) | 3 (ø 0,11) | 5 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 11 | 805 (ø 73,18) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 19 | 946 (ø 49,78) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 20 (ø 20,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 15 (ø 15,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




