Lukáš Ondráček
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Baník Habartov |
| 2024-2025 | TJ Karlovy Vary-Dvory |
| 2017-2018 | TJ Baník Vintířov |
| 2014-2015 | TJ Olympie Hroznětín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 128 (ø 25,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Fr.Lázně - KV-Dvory | 4:3 (4:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 10:30 | KV-Dvory - H. Slavkov | 4:2 (3:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 10:30 | Skalná - KV-Dvory | 2:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 10:30 | KV-Dvory - Nové Sedlo | 3:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 10:30 | Trstěnice - KV-Dvory | 1:14 (0:6) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 10:30 | KV-Dvory - Král. Poříčí | 6:0 (1:0) | 64 | 26 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 10:00 | KV-Dvory - K. Vary B | 2:0 (1:0) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 10:30 | KV-Dvory - Ostrov B | 4:1 (3:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne |
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:30 | KV-Dvory B - Kolová | 3:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Stanovice - KV-Dvory B | 7:1 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:30 | KV-Dvory B - Hájek | 5:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Sokol Sadov - KV-Dvory B | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Útvina - KV-Dvory B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:30 | KV-Dvory B - Počerny | 9:1 (6:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Bečov - KV-Dvory B | 3:6 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 14:00 | Kyselka - KV-Dvory B | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 3 | 52 (ø 17,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 7 | 141 (ø 20,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 17 | 1342 (ø 78,94) | 8 (ø 0,47) | 2 (ø 0,11) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 7 | 599 (ø 85,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 6 | 187 (ø 31,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 4 | 243 (ø 60,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 25 | 2128 (ø 85,12) | 7 (ø 0,28) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 19 | 1505 (ø 79,21) | 4 (ø 0,21) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 13 | 385 (ø 29,61) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 6 | 355 (ø 59,16) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 12 | 967 (ø 80,58) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 23 | 1814 (ø 78,86) | 12 (ø 0,52) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 22 | 1813 (ø 82,40) | 5 (ø 0,22) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1579 (ø 83,10) | 4 (ø 0,21) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 2 | 150 (ø 75,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 19 | 1609 (ø 84,68) | 12 (ø 0,63) | 6 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




