Tomáš Fenyk
2026-2027
| Číslo hráče | 9 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Starý Mateřov |
| 2021-2022 | SK Starý Mateřov |
| 2019-2020 | FK Proseč |
| 2014-2015 | SK Starý Mateřov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 9 (ø 0,81) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | S. Mateřov - R. Bělá B | 2:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 17:00 | Rybitví - S. Mateřov | 2:4 (0:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | S. Mateřov - Valy | 1:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:30 | Dolany - S. Mateřov | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | S. Mateřov - SKP Pardubice | 3:1 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:00 | S. Mateřov - Popkovice | 11:0 (5:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Řečany - S. Mateřov | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | S. Mateřov - Živanice | 4:1 (3:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Jaroslav - S. Mateřov | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | S. Mateřov - Opatovice B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Libišany - S. Mateřov | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | S. Mateřov - Roveň | 2:5 (1:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 15 (ø 0,75) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 16 (ø 0,66) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 26 | 2225 (ø 85,57) | 9 (ø 0,34) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 23 | 1771 (ø 77,00) | 11 (ø 0,47) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 12 | 867 (ø 72,25) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | Okresní přebor | 10 | 621 (ø 62,10) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | Krajský přebor | 8 | 568 (ø 71,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.A třída | 13 | 927 (ø 71,30) | 10 (ø 0,76) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 26 | 2309 (ø 88,80) | 14 (ø 0,53) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 9 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 26 | 2325 (ø 89,42) | 16 (ø 0,61) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 6 | 344 (ø 57,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 25 | 2164 (ø 86,56) | 12 (ø 0,48) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 13 | 655 (ø 50,38) | 7 (ø 0,53) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pardubický | 1.B třída sk. A | 26 | 2333 (ø 89,73) | 16 (ø 0,61) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A | 16 | 864 (ø 54,00) | 5 (ø 0,31) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) |




