Jiří Vondrka

2026-2027

1. FC Netolice

Datum narození(41 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka5.6

Kariéra

2026-2027 1. FC Netolice
2022-2023 TJ Mír Dívčice
2018-2019 SK Zliv
2018-2019 1. FC Netolice
2017-2018 TJ Mír Dívčice
2014-2015 SK Zliv

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Š. Hoštice - Netolice B 0:3 (0:0) 0 1 0 0 ne
29.08. 17:00 Dub - Netolice B 2:1 (1:1) 0 0 0 0 ne
06.09. 17:00 Netolice B - Čkyně B 7:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Lažiště - Netolice B 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Netolice B - Stachy 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Čkyně B - Netolice B 0:11 (0:4) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Netolice B - Lažiště 4:1 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 5 (ø 0,35) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,35)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 6 86 (ø 14,33) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 1 16 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 7 406 (ø 58,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 8 (ø 0,42) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 20 1193 (ø 59,65) 2 (ø 0,10) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 12 731 (ø 60,91) 1 (ø 0,08) 4 (ø 0,33) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 8 407 (ø 50,87) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)