Roman Zahrádka
2026-2027
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.5 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Blaník Strunkovice |
| 2021-2022 | SK Strakonice 1908 |
| 2020-2021 | TJ Blatná |
| 2015-2016 | TJ Sokol Čížová |
| 2014-2015 | FC Písek |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 523 (ø 87,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 17:00 | Strunkovice - Kaplice | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.09. 17:30 | Slavia ČB - Strunkovice | 2:3 (0:3) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.09. 17:00 | Strunkovice - S.Ústí | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Dražice - Strunkovice | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Strunkovice - Protivín | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Olešník - Strunkovice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 171 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Strakonice - Doubravka | 1:3 (1:1) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Strakonice - Nýrsko | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 3 | 253 (ø 84,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 2 | 171 (ø 85,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 18 | 1286 (ø 71,44) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2341 (ø 86,70) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2410 (ø 86,07) | 4 (ø 0,14) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 23 | 1903 (ø 82,73) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 26 | 2168 (ø 83,38) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 2 (ø 0,12) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 3 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 32 | 2398 (ø 74,93) | 7 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 5 (ø 2,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 24 | 2123 (ø 88,45) | 12 (ø 0,50) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 30 | 2464 (ø 82,13) | 6 (ø 0,20) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Jihočeský | Vodňanská Liga | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 3 | 27 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |




