Tomáš Novák

2026-2027

SK Bolešiny

Číslo hráče15
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Pfeifer Chanovice
2022-2023 SK Bolešiny
2021-2022 TJ Chotěšov
2021-2022 SK Bolešiny
2017-2018 SK Bolešiny
2016-2017 SK Klatovy 1898
2014-2015 SK Bolešiny

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Nezamyslice - Bolešiny B 6:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Železná Ruda - Bolešiny B 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Bolešiny B - Švihov B 4:1 (3:0) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | III. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 9 499 (ø 55,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 12 530 (ø 44,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 10 900 (ø 90,00) 6 (ø 0,60) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 19 1233 (ø 64,89) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 5 (ø 0,41) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 11 399 (ø 36,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 3 (ø 0,25) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 13 433 (ø 33,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 18 1620 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 4 316 (ø 79,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 4 103 (ø 25,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 9 120 (ø 13,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 7 (ø 0,46) 3 (ø 0,20) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 5 63 (ø 12,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 16 1366 (ø 85,37) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 3 105 (ø 35,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 1 30 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 1 10 (ø 10,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 1 33 (ø 33,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 5 314 (ø 62,80) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)