Radek Drozda
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.2 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Černošín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 577 (ø 82,42) | 3 (ø 0,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Bezdružice - Černošín | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Bernartice - Černošín | 4:4 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Černošín - Stříbro B | 5:5 (3:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Planá - Černošín | 7:3 (5:1) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Studánka - Černošín | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Černošín - Staré Sedliště | 3:3 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 13:00 | Tachov B - Černošín | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 4 | 307 (ø 76,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 6 | 425 (ø 70,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 24 | 2151 (ø 89,62) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 22 | 1813 (ø 82,40) | 11 (ø 0,50) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 19 | 1620 (ø 85,26) | 4 (ø 0,21) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 16 | 1386 (ø 86,62) | 6 (ø 0,37) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 5 | 356 (ø 71,20) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 22 | 1899 (ø 86,31) | 5 (ø 0,22) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 6 (ø 0,23) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 23 | 2046 (ø 88,95) | 5 (ø 0,21) | 4 (ø 0,17) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 24 | 2116 (ø 88,16) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Tachov | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




