Kwadwo Poku
2025-2026
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FC Chomutov |
| 2025-2026 | FK Baník Sokolov |
| 2024-2025 | FC Chomutov |
| 2023-2024 | FK Tatran Kadaň |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1395 (ø 69,75) | 8 (ø 0,40) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 07.03. 10:15 | Chomutov - Březová | 2:1 (0:1) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.03. 17:00 | K. Vary - Chomutov | 2:2 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 17:00 | Chomutov - Tempo | 1:0 (1:0) | 91 | 91 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 27.03. 18:30 | Chomutov - Př.Kopanina | 4:0 (2:0) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.04. 10:15 | Štětí - Chomutov | 0:1 (0:1) | 78 | 78 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 10:15 | Spoje - Chomutov | 1:4 (0:3) | 67 | 67 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.04. 18:30 | Chomutov - Psáry | 2:3 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.05. 10:30 | Ústí B - Chomutov | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.05. 18:00 | Chomutov - Újezd | 3:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 17:00 | Chomutov - Meteor | 2:1 (1:0) | 92 | 92 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 10:15 | Sokolov - Spoje | 4:2 (3:0) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 10:15 | Sokolov - Ústí B | 1:2 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.09. 17:00 | Psáry - Sokolov | 4:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 10:15 | Meteor - Sokolov | 1:0 (0:0) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 10:15 | Sokolov - Mar. Lázně | 3:2 (1:2) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | Louny - Sokolov | 2:1 (0:1) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 10:15 | Sokolov - Ostrov | 0:2 (0:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Slaný - Sokolov | 3:1 (1:0) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 10:15 | Sokolov - Př.Kopanina | 7:0 (4:0) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 10:15 | Sokolov - Březová | 2:0 (1:0) | 32 | 58 | 0 | 1 | 0 | ne |
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 177 (ø 59,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Ostrov B - Sokolov B | 4:1 (1:1) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 14:00 | Trstěnice - Sokolov B | 1:3 (0:1) | 60 | 60 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 12:30 | Hroznětín - Sokolov B | 3:3 (0:1) | 51 | 39 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 20 | 1395 (ø 69,75) | 8 (ø 0,40) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 3 | 177 (ø 59,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 22 | 1171 (ø 53,22) | 4 (ø 0,18) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 14 | 1149 (ø 82,07) | 8 (ø 0,57) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




