Zdeněk Košut
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Lhotka n.B. |
| 2024-2025 | TJ Sokol Podlesí |
| 2022-2023 | TJ Sokol Bynina |
| 2017-2018 | TJ Sokol Podlesí |
| 2016-2017 | TJ Sokol Bynina |
| 2014-2015 | TJ Sokol Podlesí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 04.04. 15:30 | Lhotka - Vidče | 5:1 (5:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 15:30 | Lhotka - Velká Lhota | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Hošťálková B - Lhotka | 2:5 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 16:00 | Lhotka - Růžďka | 6:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Skalička - Lhotka | 2:5 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 16:30 | Lhotka - Branky | 4:0 (1:0) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano |
Zlínský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 124 (ø 20,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 16:30 | Podlesí - Dol.Bečva | 2:6 (2:3) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.09. 15:30 | Podlesí - Val. Meziříčí B | 1:4 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 15:30 | Hovězí - Podlesí | 3:0 (1:0) | 47 | 43 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.10. 15:00 | Podlesí - Juřinka | 3:2 (0:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.10. 15:00 | Prostř.Bečva - Podlesí | 3:3 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | Rožnov - Podlesí | 1:3 (1:1) | 30 | 120 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Podlesí - Vigantice | 1:5 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 08.11. 14:00 | Podlesí - Vidče | 4:2 (1:2) | 5 | 85 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 22.03. 15:00 | Lidečko - Podlesí | 4:0 (2:0) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 6 | 124 (ø 20,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 2 | 24 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 6 | 449 (ø 74,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 11 | 937 (ø 85,18) | 7 (ø 0,63) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 8 | 348 (ø 43,50) | 3 (ø 0,37) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 13 | 937 (ø 72,07) | 6 (ø 0,46) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 9 | 634 (ø 70,44) | 5 (ø 0,55) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 25 | 1713 (ø 68,52) | 12 (ø 0,48) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 19 | 1477 (ø 77,73) | 3 (ø 0,15) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 13 | 1167 (ø 89,76) | 8 (ø 0,61) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 10 | 615 (ø 61,50) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 26 | 1853 (ø 71,26) | 4 (ø 0,15) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




