Pavel Kepl

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Otavan Poříčí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Poříčí B - Mnichov 7:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
12.09. 13:30 Bělčice B - Poříčí B 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Poříčí B - Lnáře 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Radošovice - Poříčí B 0:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Poříčí B - Čestice 3:0 (1:0) 90 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Kladruby - Poříčí B 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 9 810 (ø 90,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 4 59 (ø 14,75) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 9 468 (ø 52,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 14 257 (ø 18,35) 2 (ø 0,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 21 731 (ø 34,80) 4 (ø 0,19) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 10 220 (ø 22,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 3 48 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)