Ivoš Bičiště
2025-2026
| Číslo hráče | 3 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Městec Králové |
| 2022-2023 | TJ Jiskra Prasek |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 339 (ø 84,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Lysá - SKMK B | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:00 | SKMK B - Sokoleč B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | SKMK B - Nymburk B | 1:4 (0:1) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 16:30 | SKMK B - B.Poděbrady B | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1321 (ø 69,52) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Paběnice - SKMK | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | SKMK - Jevany | 1:1 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Rožďalovice - SKMK | 4:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | SKMK - Suchdol | 5:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Č. Brod B - SKMK | 4:2 (2:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | SKMK - Pečky | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Zásmuky - SKMK | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | B.Podolí - SKMK | 1:2 (1:0) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 14:30 | TJ Pátek - SKMK | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | SKMK - Ostrá | 1:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Velim B - SKMK | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | SKMK - Paběnice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Jevany - SKMK | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | SKMK - Rožďalovice | 0:0 (0:0) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Suchdol - SKMK | 3:1 (0:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 17:00 | SKMK - Č. Brod B | 0:1 (0:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.04. 17:00 | Pečky - SKMK | 0:2 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.05. 17:00 | SKMK - Zásmuky | 2:2 (1:1) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | SKMK - B.Podolí | 6:0 (5:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 4 | 339 (ø 84,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 19 | 1321 (ø 69,52) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 577 (ø 44,38) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 13 | 1107 (ø 85,15) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 1 | 51 (ø 51,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




