Jindřich Voráček
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ ZD Kestřany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Písek | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Putim - Kestřany | 7:1 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Kestřany - Semice B | 1:4 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Sepekov B - Kestřany | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Kestřany - Kluky | 3:5 (0:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 13 (ø 0,72) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 18 (ø 0,90) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 10 (ø 0,71) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 7 | 595 (ø 85,00) | 4 (ø 0,57) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 18 | 1338 (ø 74,33) | 9 (ø 0,50) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 97 (ø 19,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 17 (ø 0,85) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 12 (ø 0,92) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 12 | 563 (ø 46,91) | 3 (ø 0,25) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 19 (ø 1,05) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 16 | 956 (ø 59,75) | 4 (ø 0,25) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 14 (ø 0,87) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 862 (ø 61,57) | 6 (ø 0,42) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) |
| Jihočeský | Písek | III. třída sk. A | 16 | 1317 (ø 82,31) | 10 (ø 0,62) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




