Jan Vlček

2026-2027

SK Břasy 1941

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Břasy 1941

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Rokycany | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Strašice B - Břasy B 11:0 (6:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Břasy B - Němčovice 6:3 (3:1) 0 0 0 0 ne
20.09. 14:00 Zbiroh B - Břasy B 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Břasy B - Holoubkov B 2:2 (0:1) 90 0 0 0 ano

Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
624 (ø 89,14) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Strašice - Břasy 3:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Břasy - Volduchy B 2:8 (1:5) 90 0 1 0 ano
29.08. 17:00 Těškov - Břasy 3:6 (2:3) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Břasy - Mýto B 0:6 (0:3) 84 84 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Cheznovice - Břasy 3:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Břasy - Hrádek 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Břasy - Kakejcov 3:1 (2:0) 90 0 0 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 5 444 (ø 88,80) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 25 2221 (ø 88,84) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,16) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 21 1712 (ø 81,52) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 20 1713 (ø 85,65) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 12 901 (ø 75,08) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 7 540 (ø 77,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 10 854 (ø 85,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 15 1334 (ø 88,93) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 14 1201 (ø 85,78) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 7 572 (ø 81,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 14 1216 (ø 86,85) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | III. třída 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 18 1555 (ø 86,38) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 8 700 (ø 87,50) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12)