Martin Jakoubek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.5 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Tatran Hostinné |
| 2022-2023 | TJ Sokol Prosečné |
| 2019-2020 | TJ Tatran Hostinné |
| 2018-2019 | TJ Rudník |
| 2014-2015 | TJ Tatran Hostinné |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 184 (ø 61,33) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Hostinné - St. Buky | 4:5 (1:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Hostinné - Bohuslavice | 4:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Hostinné - Kocbeře | 6:3 (2:2) | 80 | 80 | 2 | 1 | 0 | ano |
Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 14:00 | Hostinné B - Jan. Lázně | 1:3 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 14:00 | Ml. Buky B - Hostinné B | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Hostinné B - Kalná B | 5:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 2 | 104 (ø 52,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 11 | 746 (ø 67,81) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 28 (ø 1,64) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 6 | 410 (ø 68,33) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 7 (ø 0,58) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 19 (ø 0,90) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 12 | 988 (ø 82,33) | 15 (ø 1,25) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. O postup | 12 | 1033 (ø 86,08) | 9 (ø 0,75) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 14 | 1225 (ø 87,50) | 20 (ø 1,42) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 9 | 733 (ø 81,44) | 12 (ø 1,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 11 | 901 (ø 81,90) | 9 (ø 0,81) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 26 | 2309 (ø 88,80) | 25 (ø 0,96) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 21 | 1488 (ø 70,85) | 7 (ø 0,33) | 5 (ø 0,23) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 25 | 2067 (ø 82,68) | 15 (ø 0,60) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 11 | 975 (ø 88,63) | 12 (ø 1,09) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 6 (ø 0,54) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 14 | 1216 (ø 86,85) | 14 (ø 1,00) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. G | 8 | 623 (ø 77,87) | 11 (ø 1,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) |




