Filip Hinterholzinger
2025-2026
| Číslo hráče | 29 |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | FC Křimice |
| 2024-2025 | SK Klatovy 1898 |
| 2024-2025 | Slovan Velvary |
| 2023-2024 | FK ROBSTAV |
| 2022-2023 | FC Viktoria Mariánské Lázně |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1530 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Přeštice - Křimice | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 10:15 | Křimice - Komárov | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Rokycany - Křimice | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 10:15 | Křimice - Povltavská FA | 1:2 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 10:15 | Č. Krumlov - Křimice | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:15 | Křimice - Hořovice | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Petřín B - Křimice | 0:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 10:15 | Křimice - Benešov | 0:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.10. 16:00 | Hluboká - Křimice | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Křimice - Domažlice B | 4:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Soběslav - Křimice | 1:1 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 10:15 | Křimice - Milevsko | 5:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:00 | Doubravka - Křimice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Tachov - Křimice | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 10:15 | Křimice - Milín | 6:0 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.03. 16:00 | Křimice - Přeštice | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 10:30 | Komárov - Křimice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 10:15 | Povltavská FA - Křimice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 10:15 | Křimice - Č. Krumlov | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Hořovice - Křimice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:15 | Křimice - Petřín B | 5:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.04. 17:30 | Křimice - Rokycany | 0:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.04. 10:15 | Benešov - Křimice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.05. 13:00 | Křimice - Hluboká | 1:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.05. 17:00 | Domažlice B - Křimice | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 10:15 | Křimice - Soběslav | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 484 (ø 53,77) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Černice B - Křimice B | 0:3 (0:3) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | Plzeň-Litice - Křimice B | 0:4 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.09. 17:00 | Křimice B - Smíchov B | 9:0 (1:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.09. 16:30 | Křimice B - Roudná | 10:0 (4:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 13:30 | St. Plzenec B - Křimice B | 3:5 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Křimice B - Plzeň-Letná | 9:0 (3:0) | 36 | 54 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 17:00 | Roudná - Křimice B | 0:6 (0:4) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 17:00 | Zruč B - Křimice B | 1:5 (1:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.05. 17:00 | Křimice B - Dýšina | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:30 | Chotíkov - Křimice B | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 9 | 484 (ø 53,77) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 13 | 1126 (ø 86,61) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | 1.A třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




