Marek Šimon
2026-2027
| Číslo hráče | 4 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Chlumec nad Cidlinou |
| 2022-2023 | SK Polaban Nymburk |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 286 (ø 31,77) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Kolín - Chlumec | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 10:15 | Chlumec - Kosmonosy | 0:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 10:15 | Chlumec - Turnov | 1:0 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 12.09. 16:00 | Chrudim B - Chlumec | 2:3 (1:2) | 2 | 88 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 10:15 | Chlumec - Letohrad | 4:1 (2:1) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 10:15 | Slavia HK - Chlumec | 0:2 (0:0) | 1 | 89 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 10:15 | Chlumec - Hlinsko | 2:0 (1:0) | 11 | 79 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 16:00 | D. Králové - Chlumec | 0:0 (0:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 10:15 | Chlumec - Svitavy | 4:1 (1:1) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 24.10. 10:15 | Vykáň - Chlumec | 1:1 (1:0) | 23 | 67 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 01.11. 10:15 | Chlumec - Ústí n/O | 0:0 (0:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.11. 14:00 | Trutnov - Chlumec | 1:0 (1:0) | 82 | 82 | 0 | 1 | 0 | ano |
Královéhradecký | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 939 (ø 78,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Chlumec B - Jičín | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 15:00 | Chlumec B - Náchod | 1:4 (0:1) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Hořice - Chlumec B | 2:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Č. Skalice - Chlumec B | 7:3 (5:0) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Chlumec B - Bělohrad | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Jaroměř - Chlumec B | 2:0 (2:0) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 16:30 | Chlumec B - Třebeš | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Libčany - Chlumec B | 2:3 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Chlumec B - Rychnov | 1:0 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Týniště - Chlumec B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:15 | Chlumec B - Cidlina | 0:3 (0:0) | 89 | 89 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Roudnice - Chlumec B | 1:4 (1:2) | 67 | 23 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 3 | 68 (ø 22,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 6 | 511 (ø 85,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 28 | 2320 (ø 82,85) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,14) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 30 | 2426 (ø 80,86) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 20 | 903 (ø 45,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 5 | 194 (ø 38,80) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 69 (ø 34,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 15 | 1005 (ø 67,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




