Marcel Jírava
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.9 |
Kariéra
| 2018-2019 | FK Česká Kamenice |
| 2018-2019 | TJ Proboštov |
| 2014-2015 | FK Česká Kamenice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Děčín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Šluknov B - Čes. Kamenice | 8:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Boletice - Čes. Kamenice | 3:6 (2:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Čes. Kamenice - D. Habartice | 1:6 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Čes. Kamenice - Union Děčín | 1:3 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 15:30 | Čes. Kamenice - Jiřetín | 2:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:30 | H.Podluží - Čes. Kamenice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Čes. Kamenice - Rybniště | 5:6 (2:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 4 (ø 0,22) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Děčín | III. třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 11 | 972 (ø 88,36) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 5 (ø 1,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 14 | 1234 (ø 88,14) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 9 | 766 (ø 85,11) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 18 | 1517 (ø 84,27) | 11 (ø 0,61) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 7 | 393 (ø 56,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 13 | 1170 (ø 90,00) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 13 | 785 (ø 60,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 5 | 415 (ø 83,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 19 | 1238 (ø 65,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Děčín | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




