Jan Křížek
2026-2027
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | SK Hořovice |
| 2017-2018 | AFK Loděnice |
| 2014-2015 | AFK Loděnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 729 (ø 81,00) | 4 (ø 0,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Libušín - Loděnice | 0:2 (0:1) | 64 | 64 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Loděnice - Senomaty | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Tlustice - Loděnice | 2:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | Loděnice - Králův Dvůr B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | V.Dobrá - Loděnice | 3:3 (1:3) | 83 | 83 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Loděnice - Hřebeč B | 2:5 (2:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Vraný - Loděnice | 6:0 (3:0) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Loděnice - Braškov | 6:0 (0:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Cerhovice - Loděnice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 507 (ø 84,50) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 361 (ø 30,08) | 4 (ø 0,33) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 4 | 347 (ø 86,75) | 5 (ø 1,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 23 | 2035 (ø 88,47) | 17 (ø 0,73) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 26 | 2322 (ø 89,30) | 19 (ø 0,73) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2034 (ø 84,75) | 16 (ø 0,66) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 3 | 262 (ø 87,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 568 (ø 81,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 26 | 2322 (ø 89,30) | 13 (ø 0,50) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 10 | 167 (ø 16,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 10 | 841 (ø 84,10) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 21 | 1796 (ø 85,52) | 9 (ø 0,42) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 2 | 122 (ø 61,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 18 | 1427 (ø 79,27) | 4 (ø 0,22) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 1 | 73 (ø 73,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




