Jan Majer
2026-2027
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | AFK Loděnice |
| 2016-2017 | TJ a SK Tetín |
| 2014-2015 | AFK Loděnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 730 (ø 81,11) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Libušín - Loděnice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Loděnice - Senomaty | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Tlustice - Loděnice | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | Loděnice - Králův Dvůr B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | V.Dobrá - Loděnice | 3:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Loděnice - Hřebeč B | 2:5 (2:3) | 79 | 79 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Vraný - Loděnice | 6:0 (3:0) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Loděnice - Braškov | 6:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Cerhovice - Loděnice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 529 (ø 88,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 23 | 1750 (ø 76,08) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 1 | 74 (ø 74,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2252 (ø 86,61) | 3 (ø 0,11) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 24 | 2160 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 23 | 1986 (ø 86,34) | 4 (ø 0,17) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 22 | 1961 (ø 89,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 11 | 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 24 | 2063 (ø 85,95) | 4 (ø 0,16) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 12 | 915 (ø 76,25) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 20 | 1633 (ø 81,65) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Beroun | III. třída sk. A | 12 | 1014 (ø 84,50) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 20 | 1800 (ø 90,00) | 1 (ø 0,05) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 10 | 892 (ø 89,20) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 12 | 1014 (ø 84,50) | 7 (ø 0,58) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 9 | 810 (ø 90,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




