Jaroslav Škoda
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Start Mlékojedy |
| 2020-2021 | TJ Sokol Tišice |
| 2014-2015 | TJ Sokol Libiš |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 10:15 | Hořín - Mlékojedy | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:15 | Mlékojedy - Lužec B | 5:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Tišice - Mlékojedy | 3:2 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Mlékojedy - Vehlovice | 7:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Ovčáry - Mlékojedy | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:15 | Mlékojedy - Pšovka B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.11. 10:15 | Mlékojedy - Kostelec B | 7:1 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 17 | 1418 (ø 83,41) | 3 (ø 0,17) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 12 | 815 (ø 67,91) | 1 (ø 0,08) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 20 | 1695 (ø 84,75) | 7 (ø 0,35) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 21 | 1746 (ø 83,14) | 5 (ø 0,23) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 21 | 1761 (ø 83,85) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 5 | 280 (ø 56,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 8 | 483 (ø 60,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 1 | 80 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 18 | 1377 (ø 76,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 25 | 2184 (ø 87,36) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |




